Pawilon Handlowy Przenośny
czyli
Nowoczesne Biuro Modułowe

przenośne biuro przenośny pawilon handlowy z płyty warstwowej M-Office Home office domek na działkę
przenośne biuro modułowe przenośny pawilon z płyt warstwowych small
przenośny pawilon handlowy biuro modułowe M-Office Home office

W naszej ofercie znajdą Państwo pawilon handlowy przenośny. Jego specyficzna konstrukcja ramowa pozwala na swobodne podnoszenie oraz przewożenie obiektu.

Biura modułowe czyli tak zwane pawilony handlowe naszej produkcji konstruowane są z myślą o przewożeniu oraz podnoszeniu budynków. Ma to zminimalizować czas montażu u klienta do minimum oraz umożliwić postawienie biura, sklepu, obiektu gastronomicznego, stróżówki, home office do ogródka, domku na działkę bez pozwolenia na budowę jako obiekt wolnostojący.

Przenośne pawilony handlowe na sklep biuro i domek na działkę Home office do ogrodu
Transport pawilonów handlowych wózkiem widłowym i hds

Gotowy pawilon handlowy można podnosić za pomocą typowych sprzętów budowlanych lub dźwigowych typu wózek widłowy, “Manitoe”, hds czy dźwig. Więcej informacji znajdą Państwo w naszym artykule: Transport pawilonu handlowego lub biura modułowego

Przenośny pawilon handlowy na własnej działce, na polu, w trudnym terenie lub dowolnym innym miejscu można postawić na kilku bloczkach betonowych. Często klient posiada już utwardzoną powierzchnię np. wylewka betonowa co jest jeszcze lepszym rozwiązaniem. Cała idea biur modułowych polega na tym iż są one wzmocnione stalową ramą co nadaje im sztywność i wytrzymałość. Dzięki temu nie wymagane jest wylewanie fundamentów.

Kontakt

Adres

M-Office Pawilony Handlowe, Płyta Warstwowa, Biura Modułowe
Aleja Krakowska 8, Rembertów
05-555 Tarczyn

Telefon

+48 510 322 500