Biura Modułowe

Czym jest budownictwo modułowe ?

Biura modułowe idealnie sprawdzają się tam, gdzie nie mamy pewności czy za pewien czas nie będziemy musieli przenieść swojej siedziby, lub gdy wynajmujemy działkę i nie chcemy budować niczego na stałe.

W dzisiejszych czasach potrzeby osób prowadzących działalność gospodarczą są bardzo specyficzne i wymagające. Dla jednej osoby ważne jest aby nowe biuro szybko zaczęło działać i przynosić przychody. Dla innych ważne jest aby obiekt, w którym zamierzają prowadzić działalność gospodarczą był dopasowany do wymagających warunków terenowych, niewielkiej przestrzeni, lub osobliwych kształtów usytuowania budynku lub działki. Jeszcze inni na start potrzebowali by małego biura, które mogło by rosnąć razem z ich firmą.

Dzięki swojej konstrukcji biura modułowe są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych przypadków gdzie liczy się mobilność, możliwość relokacji biura i nieograniczone sposoby łączenia i rozbudowy modułów.

Każdy z modułów przystosowany jest do indywidualnego transportu i postawienia go na fundamentach lub bloczkach betonowych. Założenie jest takie abyś mógł je przestawić lub zabrać w dowolnym momencie nie naruszając konstrukcji.

Proces produkcyjny czy to gotowych modeli czy też indywidualnego zamówienia realizowany jest w siedzibie firmy w kontrolowanych warunkach co pozwala na zoptymalizowanie czasu produkcji oraz rozwiązany zostaje problem “budowy” u klienta. Nie zawsze jest na to miejsce lub warunki. Dzięki temu że gotowe moduły wyjeżdżają z naszej fabryki i ustawiane są jak klocki jeden obok drugiego, tworząc jeden docelowy obiekt klient może w szybki i czysty sposób zagospodarować działkę pod inwestycję.

Jakie są największe zalety biur modułowych ?

  1. Dowolne modyfikowanie i łączenie modułów w jeden pawilon lub biuro.
  2. Możliwość przemieszczania biura ze względu na brak powiązania z fundamentami.
  3. Łatwa rozbudowa obiektu poprzez dodanie kolejnych modułów.
  4. Brak ciągnących się robót budowlanych na działce klienta. Gotowe moduły przyjeżdżają w całości z fabryki.

Chcesz wiedzieć więcej ?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat technologii wykonania biur modułowych kliknij TUTAJ

lub jeśli chcesz zapytać osobiście, zadzwoń lub napisz do nas.