Budynki Biurowe i Mieszkalne z Płyty Warstwowej

Nasze Pawilony są konstruowane z przeznaczeniem na Biura ,  Lokale Handlowe i Usługowe jak np. sklepiki , salony fryzjerskie i kosmetyczne , Bary , budujemy je z wykorzystaniem wysokiej jakości płyty warstwowej PIR lub EPS , która zapewnia nie tylko solidną konstrukcję, ale także skuteczną izolację termiczną. Dodatkowo konstrukcja oparta jest na ramie nośnej ze stolarką aluminiową, co zapewnia nie tylko doskonałą wytrzymałość, ale również estetyczny wygląd. Dzięki temu wszystkiemu wnętrze dłużej utrzymuje optymalną temperaturę gwarantując komfort zarówno dla klientów, jak i personelu.

 Budynki modułowe M-Office są projektowane z dbałością o detale, aby spełnić najwyższe standardy wizualne i funkcjonalne.

Jeśli szukasz niezawodnego i trwałego Biura , domu mieszkalnego lub pawilonu handlowego, M-Office to idealny wybór. Nasze pawilony z płyty warstwowej PIR charakteryzują się nie tylko solidnością i wytrzymałością, ale także estetycznym wyglądem i efektywnością energetyczną. 

Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć planowanie swojego nowoczesnego i funkcjonalnego budynku modułowego , który spełni Twoje oczekiwania .

Poszukujesz solidnego i trwałego rozwiązania dla swojego biznesu?  budynek M-Office prawie natychmiast przyspieszy rozwój Twojego biznesu.

 

Konstrukcja Budynku Modułowego

Bez względu na przeznaczenie pawilonów ich konstrukcja bazowa opiera się na samonośnej ramie, która wzmacnia konstrukcję i nadaje jej wytrzymałość na siły działajace przy przewożeniu i przestawianiu.

Każda rama jest oddzielnym modułem o wymiarach 6x3m. W podstawowej wersji jeden moduł to jedno biuro/pawilon. Moduły takie można także ze sobą łączyć tworząc większe pawilony. Segmenty dostarczamy do klienta osobno i na miejscu łączymy je w pojedynczy obiekt.

Ściany, podłoga i sufit zbudowane są z poliuretanowej płyty warstwowej PIR/PUR Jest to najcieplejszy rodzaj płyt o najniższym współczynniku przenikania ciepła dla danej grubości płyty.
Na rynku płyt warstwowych dostępne są również płyty z rdzeniem styropianowym PWS oraz z wełny mineralnej PWW. Oba konkurencyjne materiały mają swoje zalety, jednak pianka poliuretanowa daje najlepszą izolację cieplną. Dzięki temu możemy znacznie zmniejszyć potrzebną grubość ścian a przy tym ciężar całego biura.

Poniżej można zobaczyć zestawienie płyt różnego rodzaju i ich współczynnik cieplny.

przenikalność cieplna płyt warstwowych barlineckich

Witryny

Biura modułowe możemy wyposażyć w witryny dowolnej długości dwóch typów.

 1. Witryny z PCV
 2. Witryny Aluminiowe

Te pierwsze są ekonomiczniejszą wersją przeszklenia pawilonu i mają swoje ograniczenia techniczne takie jak maksymalna wysokość, jednak przy ograniczonym budżecie sprawdzą się znakomicie. Natomiast witryny z Aluminium dzięki swojej sztywności mogą być wyższe i szersze zwiększając walory estetyczne.

Drzwi wejściowe możemy umieścić w dowolnym miejscu witryny. Możemy dodać również dodatkowe drzwi np. z tyłu pawilonu lub dodatkowe okna.

Elewacja

Nasze budynki modułowe  z płyty warstwowej wykończone są z zewnątrz obróbkami blacharskimi. Dodatkowo nowoczesnego wyglądu nadaje im oświetlenie LED fasady zewnętrznej (opcjonalnie), ukryte w obróbkach górnych. Panele górne wykonane są tak aby zmieścił się na nich szyld reklamowy, jednak na życzenie klienta możemy wykonać je wyższe.

Na ścianach ładnie prezentują się drewniane panele elewacyjne tzw. Lamele , na których można zawiesić swoje logo i które podświetlone, nadają ekskluzywnego wyglądu całemu pawilonowi.

Wyposażenie w standardzie i opcjonalne

W podstawowej wersji wszystkie biura z płyty warstwowej wyposażone są w:

 • podłogę z wykładziny pcv
 • obróbki blacharskie zewnętrzne – Attyka
 • witrynę z ramą z ALU
 • Elewacja – Lamele drewniane

Dodatkowo każdy moduł wyposażyć można w:

 • witrynę aluminiową lub PCV z ramą o niestandardowych wymiarach także rozsuwaną tarasową
 • rozbudowaną instalację elektryczną
 • klimatyzację
 • instalację wodno/kan.oraz tzw. biały montaż 
 • inne elementy po konsultacji z klientem