Pawilony Handlowe, pawilon handlowy z płyty warstwowej

Pawilony handlowe z płyty warstwowej jako sposób na nowe biura handlowe i sklepy.

Dlaczego pawilony handlowe z płyty warstwowej są coraz popularniejszym rozwiązaniem na własne przenośne biura sprzedaży lub sklepy przenośne ? Coraz to większa liczba osób zakłada działalność gospodarczą – własna firma. Powoduje to zapotrzebowanie na szybkie i tanie postawienie biura w dowolnym miejscu, często nie przystosowanym do budowy.

Dzięki temu, że pawilon handlowy jest zbudowany z płyty warstwowej jest on lekki i można go postawić bez żadnej wylewki na trudnym terenie lub w dowolnym innym miejscu. Dodatkowa rama wzmacniająca wspomaga nasze biura modułowe i pawilony handlowe dając im oprócz lekkości także wytrzymałość na wyginanie i obciążenia. Na rynku jest wiele firm które tego nie zapewniają. My postaraliśmy się zabezpieczyć pawilony usługowe tak aby spokojnie je użytkować i przenosić z miejsca na miejsce.

Pawilon handlowy jako rozwiązanie dla przedsiębiorców.

Budowanie postawionego na stałe obiektu mija się z celem każdego ekonomicznego przedsiębiorcy. Wybierając dopasowany do własnych potrzeb:

  • pawilon sklepowy
  • pawilon biurowy
  • pawilony gastronomiczne
  • pawilon magazynowy
  • pawilon garażowy
  • czy też biuro sprzedaży bezpośredniej z płyty warstwowej.

Pozbywamy się problemu inwestycji w coś czego nie można tak łatwo sprzedać. Dodatkowo prace montażowe naszych biur odbywają się u nas w fabryce i są dostarczane bezpośrednio do klienta w stanie gotowym do użycia. Pozwala to na czyste i szybkie pojawienie się takiego pawilonu w docelowym miejscu np. na deptaku, w centrum miasta czy na prywatnej działce.

Pawilony handlowe możemy wyposażyć w elektrykę, ozdobną elewację blaszaną lub drewnianą. Cena uzależniona jest od rozmiarów biura a także wielkości witryny jaka ma być wstawiona a także jej wersji ( PCV lub aluminiowa). Mimo to koszta są znacznie mniejsze niż przy standardowym budownictwie stosowanym jeszcze do niedawna.
Sami jesteśmy dystrybutorem płyt warstwowych firmy Izopanel co pozwala nam na dbanie o najlepszą jakość wykonania i stały dostęp do nowinek technicznych.

Pawilon handlowy z płyty obornickiej Warszawa Mazowieckie Tarczyn

Przykładowe realizacje wykonywane w naszym oddziale Warszawa, Tarczyn:

Więcej zdjęć z realizacji znajdą Państwo również na naszym Facebooku klikając tutaj

Zapraszamy do kontaktu

M-Office Pawilony Handlowe, Płyta Warstwowa, Biura Modułowe

Aleja Krakowska 8, Rembertów

05-555 Tarczyn

tel. 510 322 500

email: [email protected]